lv | ru | en

Fizioterapeiti

Fizioterapija ir rehabilitācijas nozare, kurā novērtē cilvēka fizisko un funkcionālo stāvokli un, lai to uzlabotu, izmanto dažādas aktīvas un pasīvas ārstnieciskās metodes.

Medsport fizioterapijas filiāle Krasta Sporta Centrā ir vieta, kur gan pieaugušajiem, gan bērniem ir iespēja atgūt spēkus, uzlabot veselību un parūpēties par savu ķermeni un garu. Pie mums var saņemt konsultācijas pie augstu kvalificētiem speciālistiem, visdažādākās fizioterapijas procedūras, plašu masāžu klāstu, kā arī individuālas un grupu nodarbības.

Medsport fizioterapijas centrā gaidām visus, kam ir nepieciešama pēctraumu rehabilitācija, tos, kuri rūpējas par savu ķermeni, garu un vēlas uzlabot savu veselību, tos, kuri ikdienā aktīvi nodarbojas ar sportu, kā arī profesionālos sportistus, kuri vēlas sasniegt vēl labākus rezultātus.

Esam pārliecināti, ka veselīgs un sportisks dzīvesveids uzlabo fizisko pašsajūtu, palielina darba spējas un enerģiju, kā arī palīdz sasniegt mērķus. Būsim lepni būt par uzticamu palīgu Jūsu attīstības ceļā!

Mūsu centra pamatvērtība ir individuāla pieeja katra klienta vajadzībām!

Medsport pieteikšanās Krasta Sporta Centrā: +371 28984855

www.medsports.lv